Wideokonferencje z modemem USB 307 Sierra Wireless


Urządzenie pozwala na szybki transfer danych przy użyciu sieci komórkowych. Prędkość ściągania do 21 Mb/s oraz prędkość wysyłania do 5,76 Mb/s można osiągnąć dzięki wykorzystaniu techniki HSPA+.

Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych. W ciągu dwóch tygodni od czasu swojej premiery, Windows 7 już ma przewagę na rynku nad Snow Leopardem. Warto przypomnieć, że system Apple’a jest już od kwartału w sprzedaży. Benedykt XVI korzysta z internetu i poczty elektronicznej - powiedział przewodniczący Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu arcybiskup Claudio Maria Celli.Jeszcze w tym roku Sharp rozpocznie masową produkcję niebieskich chipów LED w swojej fabryce Fukuyamie w Japonii. Na japońskich targach CEATEC 2009, Sony prezentuje prototyp elastycznego notebooka OLED, który składa się z jednego wyświetlacza dotykowego, podzielonego na dwie części. ...
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Coraz więcej producentów sięga po rozwiązania firmy AMD, w tym także Asus, który dodaje do swojej oferty 12-calowy netbook Eee PC z procesorem AMD Geode, taktowanym zegarem 1,4 GHz.

Hugo Chavez, kontrowersyjny władca Wenezueli, który sprawuje swój urząd od jedenastu lat, utworzył konto na Twitterze i umieścił tam swojego pierwszego posta. W momencie, gdy historia powtarza się, a mrok pokrywa terytorium Rappelz, losy świata spoczywają w rękach graczy, którzy są na tyle śmiali, by stawić czoła odrodzonej Czarownicy.

Powstający od lat Alan Wake jest już prawie gotowy – premiera w maju. Osoby, które zdecydują się kupić edycję kolekcjonerską, mogą liczyć na bardzo ciekawe dodatki. W Sieci pojawił się filmik i zdjęcia przedstawiające rzekomo nowy, oficjalnie jeszcze niezaprezentowany telefon Apple'a - iPhone HD.a Stało się to, czego każdy się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny system operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.Rządowe ramię inwestycyjne emiratu Abu Zabi zamierza uruchomić fabrykę układów półprzewodnikowych, aby konkurować z takimi potęgami, jak Intel czy TSMC. Wikipedia to zdecydowanie męskie spojrzenie na świat. 87% wszystkich stworzonych bądź edytowanych artykułów to dzieło mężczyzn. Google, niczym rekordzista świata Usain Bolt, błyskawicznie aktualizuje swoją przeglądarkę internetową Chrome. Tym razem w kanale deweloperskim pojawiła się wersja 4.0.201.1.

Trzy Radeony HD 5450 od Sapphire


Firma Sapphire nie zamierza się ograniczać i w przeciwieństwie do wielu konkurentów wprowadza na rynek nie dwa, a trzy modele kart graficznych z procesorami ATI Radeon HD 5450. Dodatkowo każdy model dostępny jest (lub będzie) w dwóch wersjach. W ofercie producenta znalazły się trzy konstrukcje niskoprofilowe z pasywnymi, jednoslotowymi systemami chłodzenia oraz trzema wyjściami obrazu (DVI, D-Sub i HDMI lub DisplayPort).

Połknął pendrive'a, bo chciał zniszczyć dowód


Pewnemu Nowojorczykowi postawiono zarzut utrudniania śledztwa, po tym jak połknął pendrive Kingstona, chcąc zniszczyć przechowywany na nim dowód rzeczowy.

Dementi: Acer nie zaprezentuje netbooków z Chrome OS, przynajmniej na razie


Informacje, jakoby netbooki Acera z Chrome OS miały być zaprezentowane już na targach Computex, okazały się zwykłymi plotkami. Producent oficjalnie je zdementował.

iPad Apple'a, czy iPad Fujitsu? Oto jest pytanie


Wygląda na to, że Apple ma kolejne problemy ze swoim nowym dzieckiem. Nazwa iPad jest już bowiem zarezerwowana przez firmę Fujitsu, która pod nią sprzedaje swoje mobilne urządzenie od 2002 roku.

24-calowy monitor z podświetleniem WLED


Dell rozszerza swoją ofertę monitorów LCD o nowy, 24-calowy model z podświetleniem WLED, który dodatkowo jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska.

NIEZBĘDNIK FINANSISTY,Warsztat 3 Prawo ubezpieczeń społecznych (Kraków)


Seminaria niezbędnik finansisty Wszechnicy UJ został zaprojektowany z myślą o pracownikach działów finansowych w firmach. Seminaria mają za zadanie uporządkować ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wyszukiwarki będą szybciej kasować zgromadzone o nas dane


Microsoft skraca okres przechowywania danych na temat użytkowników wyszukiwarki Bing. Okres ten będzie wynosił pół roku zamiast dotychczasowego półtora. Google idzie w ślady Binga.

Chiny chcą pojednania z Google'em


Chiny wyciągnęły rękę na pojednanie Google’owi. Przedstawiciele rządu Państwa Środka rozpoczęli negocjacje z internetowym gigantem w sprawie pozostania na chińskim rynku.

Rzeczywistość rozszerzona w taniej, kolorowej i modnej wersji


Rzeczywistość rozszerzona to najnowszy krzyk mody, ale też i swoje kosztuje. Studenci MIT mają na to radę: ich wynalazek jest użyteczny, fajnie wygląda a koszt produkcji… to coś około dolara.

Opera 10.10 z techniką Unite wydana


Opera udostępniła dzisiaj Operę 10.10 z Operą Unite, wydajną technologią współdzielenia własnych plików pomiędzy wszystkimi urządzeniami.

EMG pozywa Apple'a o naruszenie patentów w iPadzie


EMG Technology nie zamierza odpuszczać Apple’owi w sprawie patentów. Firma chce dołączyć do pozwu iPada, który narusza te same patenty, co kwestionowany iPhone.

Windows 7 do zainstalowania z pen drive'a


Windows 7 będzie pierwszym systemem ze stajni Microsoftu, który można bez przeróbek zainstalować z napędu podłączanego pod port USB. Skorzystają na tym właściciele netbooków.

Szkolenie 3dsMax - modelowanie i wizualizacja (Białystok)


W programie: Interfejs programu 3D Studio max - podstawowa konfiguracja programu - ustawienia jednostek - panel obsługi okien widokowych - nawigacja w scenie - ...
Lokalizacja: Białystok - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7 - ostatnie szlify przed premierą


Baza poprawek dla systemów Windows wzbogaciła się o dodatkową łatkę dla Windows 7, która poprawić ma stabilność i niezawodność systemu.

Microsoft pozywa brytyjską firmę za kontroler do Xboksa 360


Kontrolery do konsoli Xbox 360 firmy Datel Design, które są dostępne w tysiącach amerykańskich sklepów, mogą naruszać prawa autorskie firmy Microsoft.

Indywidualny kurs obsługi programu Płatnik (Łódź)


1 DZIEŃ: * Zakładanie kartoteki nowego pracownika * Dokumenty zgłoszeniowe do ZUS ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Pierwsze zdjęcia i informacje na temat Droida 2


Serwis Droid Life opublikował pierwsze zdjęcia oraz informacje na temat nowego smartfonu firmy Motorola, o nazwie Droid 2. Podobnie jak u poprzednika, także i tu zastosowano system operacyjny Android.

Przygotowanie do egzaminu państowego na agenta celnego- KURS- RÓŻNE MIASTA (Warszawa)


Program będzie realizowany tylko i wyłącznie w oparciu o szczegółowy zakres wymogów obowiązujących na egzaminie ministerialnym. Uczestnikom zapewniamy: wszystkie potrzebne do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sony zapowiada nowe modele CyberShotów


Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli kompaktowych aparatów fotograficznych serii Cyber-Shot. Model TX5 ma grubość poniżej 1 cala, jest wodoodporny (do 3 metrów), odporny na wstrząsy (upadek z wysokości do 1,5 metra) oraz na kurz.

Intel otwiera sklep z aplikacjami


Firmę Intel również ogarnęła moda na otwieranie sklepów z aplikacjami, którą zapoczątkowało Apple. W AppUp Center znajdziemy aplikację dla urządzeń z procesorami Atom.

Techniki masażu (Poznań)


Program: 1. Anatomia czynnościowa z fizjologią - 30h 2. Jednostki chorobowe - 20h 3. Wybrane zagadnienia kliniczne - 20h 4. Psychologia człowieka chorego - ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kadry płace - obsługa programu Gratyfikant GT (Wrocław)


Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu kadr i płac - GRATYFIKANTA GT, chcących pogłębić swoją wiedzę z ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Analityk windykacyjny - szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


Wartość pieniądza w czasie i ocena projektów inwestycyjnych Zarządzanie wynikiem finansowym i płynnością Windykacja należności - aspekty bilansowo - podatkowe Rezerwy w prawie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Teatroterapia osób niepełnosprawnych umysłowo (Warszawa)


"Zanim powstanie spektakl" teatroterapia osób niepełnosprawnych umysłowo w stopniu umiarkowanym. Jak wykorzystać działania teatralne w procesie terapeutycznym, jak diagnozować możliwości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Z programu Polaka korzystają ESA i NASA


Rover and Orbiter Delta Mars (RODM) został nominowany w kategorii „naukowe odkrycie roku” w plebiscycie Travelery 2009. Jego autorem jest Jan Kotlarz, członek stowarzyszenia Mars Society Polska i pracownik Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Głosować można na stronie www.travelery.national-geographic.pl.

Jeśli jesteś z Łodzi i szukasz pomocy psychologa, zapraszam do mojego gabinetu. Jako psycholog Łódź pracuję w pobliskim szpitalu, ale także przyjmuję moich pacjentów w gabinecie prywatnym. Masz pewność, że zajmie się tobą psycholog Łódź posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog Łódź.