Dekoracja wnętrz (Wrocław)


Kierunek dla osób o zainteresowaniach plastycznych i uzdolnieniach manualnych. W programie nauczania znajdują się takie przedmioty jak: rysunek, malarstwo, projektowanie ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

Gra pozorów i w kotka i myszkę. Firma Google poinformowała o rezygnacji z wszystkich mechanizmów cenzury, które do tej pory regulowały treści w wyszukiwarce Google, dostępnej dla internautów z Chin. Teraz Chińczycy automatycznie przekierowywani są na wyszukiwarkę z Hong Kongu, a więc na adres google.com.hk. Pomimo wielu recenzji Nexusa One sugerujących, że AMOLED w nim użyty jest znacznie lepszy od większości LCD w innych smartfonach, firma DisplayMate jest odmiennego zdania. NVIDIA poinformowała o premierze serwerów iDataPlex, produkowanych przez firmę IBM. Są to pierwsze wysokowydajne systemy obliczeniowe (HPC), oparte na procesorach graficznych NVIDIA Tesla serii 20.W pierwszej dziesiątce najczęściej infekujących zagrożeń w kwietniu, oprócz znanego Confickera, znalazł się Win32/Sality . Dzień I Podstawy komunikacji interpersonalnej Asertywny styl komunikacji, czyli zachowania stanowcze, partnerskie, zorientowane na rozwiązanie problemu Typy zachowań: uległość, agresja, zachowania bierno-agresywne, ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie MSI wprowadza do sprzedaży nową serię kart graficznych R5670 Cyclone 1G, z unowocześnionym systemem chłodzenia.

Już 8 kwietnia Apple ma zaprezentować swój nowy, mobilny system operacyjny - iPhone OS 4. Microsoft nie pozostaje w tyle i swoją konferencję zaplanował na 12 kwietnia.

Użytkownikom, którzy chcieliby skorzystać z funkcjonalności standardu USB 3.0, a przy tym nie palą się do wymiany posiadanych podzespołów na nowsze, firma Transcend oferuje kartę rozszerzeń PDU3 USB 3.0 Expansion Card. Witryna PPCGeeks, powołując się na „bardzo zaufane źródło” przekazała kilka konkretnych i bardzo ciekawych informacji o Windows Mobile 7. Zobacz, jaki będzie nowy Windows dla komórek.

Ubuntu zmienia domyślną wyszukiwarkę internetową. Od teraz, nowe wersje tej popularnej dystrybucji Linuksa będą korzystać z Yahoo!. Atutem Facebooka z pewnością są bardzo rozbudowane formularze, pozwalające decydować o poziomie ochrony prywatności. Dla niektórych jednak ponad 170 funkcji zaczyna być wadą, a nie zaletą. ETAP 1 (Skrypt 1) 1. Wprowadzenie do Funduszy Unijnych dla firm. 2. Omówienie Programów: - RPO, - PO IG, - PO IiS, - PROW. 3. Podstawowe informacje - ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenieCryTek Studios podzieliło się informacjami na temat opracowywanej własnie gry Crysis 2. Czy ta strzelanka ponownie wyznaczy nową jakość techniczną? 1. Korygowanie położenia elementów projekty i ustawienia rozmiaru dokument - wyświetlanie i ukrywanie miarek, siatki i linii pomocniczych - punkt zerowy, paleta ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma Aerocool wprowadziła na polski rynek nową obudowę. Aerocool CyborgX ma wymiary 460 x 200 x 540 milimetrów, miejsce na zasilacz na dole, pięć zatok 5,25 cala, jedną zewnętrzną 3,5 cala i pięć wewnętrznych 3,5 cala.

Pierwszy Taniec - nauka 60złh (Katowice)


Od 6 lat naszą główną specjalnością jest przygotowanie nowożeńców do tego najważniejszego, pierwszego w ich wspólnym życiu tańca # zajęcia są ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Cenzura Internetu w Afganistanie


Od jutra na terenie Afganistanu będzie obowiązywać cenzura Internetu. Z afgańskiej Sieci znikną materiały obrażające islamską kulturę.

Doskonalenie kompetencji interpersonalnych współczesnego menedżera (Warszawa)


I DZIEŃ 1. Otwarcie i wstęp 2. Psychologia sukcesu menedżera 3. Komunikacja interpersonalna w relacjach biznesowych 4. Komunikacja interpersonalna w relacjach biznesowych (2) 5. Omówienie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Komunikacja interpersonalna z podstawami asertywności - Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest usprawnienie przebiegu komunikacji interpersonalnej, wspierającej proces współpracy wewnątrz firmy oraz komunikacji z klientem, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lider organizacji (Kraków)


1. Zespół - fazy tworzenia zespołu, role w zespole, team building. 2. Komunikacja - informacja, feedback, informacje wzmacniające. 3. Ja jako lider ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pierwszy smartfon z Windows Phone 7


Microsoft zaprezentował pierwsze urządzenie, które pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 7. Smartfon, przygotowany przez LG, posiada klawiaturę QWERTY i dotykowy ekran o rozdzielczości WVGA.

Polski Bing to międzynarodowy Bing


Od niedawna nie można już wybrać polskiej wersji językowej na wyszukiwarce Bing. Zamiast tego, widnieje wpis „międzynarodowe”. Paradoksalnie, ma to pomóc w jakości wyszukiwania.

Specjalista ds zamówień publicznych- kurs 3-dniowy (Warszawa)


ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs, który przygotuje do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. zamówień publicznych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7 – zbiór najważniejszych materiałów do pobrania


Dla wszystkich naszych Czytelników, którzy tak jak my nie mogli się doczekać wydania siódemki, przygotowaliśmy obszerny zbiór materiałów dotyczących Windows 7.

Podstawy obróbki zdjęć Photoshop (Kraków)


...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ubezpieczenia społeczne i emerytury (Lublin)


1. Ubezpieczenia społeczne 2. Zbieg tytułów ubezpieczeniowych 3. System emerytalny: stare i nowe emerytury, zasady ich przyznawania i wysokość, przeliczanie emerytur, kwoty ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dziurawe aplikacje do PDF-ów od Adobe


Aplikacje Reader i Acrobat autorstwa Adobe zawierają krytyczny błąd, który pozwala włamywaczowi na przejęcie kontroli nad komputerem użytkownika.

Trzecia generacja kieszonkowej i niedrogiej kamery HD


Firma Creative wprowadza na rynek kieszonkową kamerę Vado HD trzeciej generacji, która potrafi nagrywać materiały w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

Pierwszy telefon komórkowy z certyfikatem DivX HD


Firma Samsung poinformowała o tym, że oparty na platformie programowej bada, telefon komórkowy Wave jest pierwszym na świecie, który uzyskał certyfikat DivX HD. Oznacza to, że Wave już oficjalnie jest przystosowany do odtwarzania filmów DivX o rozdzielczości HD (720p).

Pierwszy dodatek do gry Modern Warfare 2 na horyzoncie


30 marca pojawi się na Xbox LIVE pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Modern Warfare 2. Na PlayStation Network i Windows pojawi się on miesiąc później.

Użytkownicy skarżą się na żółciejące ekrany iMaków


Posiadacze najnowszych desktopów Apple iMac narzekają na forach internetowych na żółciejące wyświetlacze. To kolejna już wada komputerów typu all-in-one.

ECDL advanced grafika menedżerska i prezentacyjna poziom zaawansowany - teraz jedynie 399 zł za osob (Warszawa)


1. Założenia projektowe Audytorium i środowisko Przyswojenie Wygłaszanie 2. Slajdy Ustawienia Eksport 3. Grafika i obiekty rysunkowe Edycja Efekty w pokazach slajdów Edycja obiektów graficznych 4. Wykresy i diagramy Wykorzystanie wykresów i diagramów Diagramy przepływu 5. Multimedia Dźwięk i wiedeo Animacje 6. Zarządzanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Interaktywna okładka magazynu CHIP w CHIP.TV


Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy!

Dowiedziała się o rozwodzie z Facebooka


Emma Brady, lat 39, dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa w dość niecodzienny sposób - po tym jak jej mąż zmienił stan cywilny na swoim koncie w Facebooku.

Polska premiera oprogramowania Norton 360 w wersji 4.0


Pakiet Norton 360 w wersji 4.0 to najnowsze technologie zabezpieczeń Symanteka i zdalny dostęp do kopii zapasowych danych.

Kolejne dyski twarde z interfejsem Serial ATA 6 Gb/s


Western Digital planuje wprowadzenie na rynek nowego modelu dysku twardego serii Caviar Blue, od poprzedników odróżniającym się interfejsem - Serial ATA 6 Gb/s. Dyski Caviar Blue jako drugie otrzymują nowy interfejs. Do tej pory Serial ATA 6 Gb/s można było znaleźć w dyskach Caviar Black WD20001FASS.

Dwie nowe płyty główne Biostar


Firma Biostar zapowiedziała kolejne modele płyt głównych z nowymi chipsetami od AMD. Tym razem są to konstrukcje oparte na układzie AMD 870 - T-Series TA870 i TA870+.

Coraz więcej reklam w YouTube Mobile


Wspomagany przez wzrost sprzedaży smartfonów, serwis YouTube Mobile (m.youtube.com) w ubiegłym roku zwiększył swoją oglądalność o 160%. Stale rosnące słupki w statystykach serwisu nie mogą pozostać bez zainteresowania reklamodawców.

Roczne sprawozdanie finansowe 2009- szkolenie wyjazdowe- Wrocław (Warszawa)


ZAMKNIĘCIE ROKU 2009 - ASPEKTY RACHUNKOWE I. Przegląd i analiza w świetle u.o.r. i z odniesieniem różnic między prawem bilansowym a ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Języg angielski dla Finansistow i Księgowych (Warszawa)


Financial Reporting Reading the Annual Report Income Statement Balance Sheet Cash Flow Statement Financial Ratio Analysis Auditing Taxation Corporate Finance Financial Problems ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli jesteś z Łodzi i szukasz pomocy psychologa, zapraszam do mojego gabinetu. Jako psycholog Łódź pracuję w pobliskim szpitalu, ale także przyjmuję moich pacjentów w gabinecie prywatnym. Masz pewność, że zajmie się tobą psycholog Łódź posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog Łódź.