Jak kreować wizerunek firmy, instytucji i urzędu - planowanie strategii marketingowej i działań PR (Warszawa)


Dbałość o wizerunek a także prawidłowe zaplanowanie strategii marketingowej to w obecnych czasach podstawowe narzędzia wykorzystywane przez firmy, instytucje i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pomoc publiczna dla spółek komunalnych wytyczne Ministerstwa Rozwoju Regionalnego dotyczące pomocy publicznej w projektach transportu miejskiego i gospodarki odpadami 1. Wprowadzenie: o Charakterystyka ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie PODCZAS SZKOLENIA OMÓWIMY M.IN.: * jak zostać skutecznym przywódcą zespołu? * jak efektywnie planować ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie OCZ rozszerza swoją ofertę stacji SSD o nowy, niedrogi model o pojemności 32 GB, który co prawda nie oferuje zawrotnych prędkości transferu danych, ale za to nie pochłonie całej zawartości portfela.I Zapoznanie z programem Comarch OPTIMA 1. Konfiguracja programu, 2. Wprowadzenie danych rejestrowych firmy, 3. Plan kont, 4.Bilans otwarcia. II Sprzedaż i zakup 1. Gospodarka magazynowa, 2. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie Mozilla zaprezentowała kolejne wersje swoich sztandarowych produktów. Firefox 3.6 został zaprezentowany jako beta 4, zaś Thunderbird 3 jako RC. Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Tajwańska firma Silicon-Power zapowiedziała rychłe uruchomienie sprzedaży nowej serii przenośnych dysków twardych, Armor A70, których najważniejszą cechą jest to, że dzięki specjalnie zaprojektowanym obudowom, są odporne na wodę, nacisk, wibracje, pył oraz wstrząsy.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Szwajcarska firma Victorinox przedstawia jeden ze swoich słynnych scyzoryków w wersji z wbudowaną pamięcią flash z dodatkowymi zabezpieczeniami, których dotąd nikt nie złamał.

GeoCities, legendarny już serwis, który powstał w początkowych czasach Internetu, przestał istnieć. Yahoo! zdecydowało się zamknąć portal. Pewna Kanadyjka straciła swój pakiet medyczny, po tym jak jej firma ubezpieczeniowa zobaczyła jej zdjęcia na Facebooku, na których kobieta wygląda na całkiem szczęśliwą. ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kurs, który przygotuje do wykonywania pracy na stanowisku specjalisty ds. zamówień publicznych. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieWłączenie konsoli może skończyć się poważnymi problemami. Od wielu godzin posiadacze konsol Sony PlayStation 3 z całego świata mają poważne problemy z korzystaniem z tych urządzeń. Konsole typu "grubego" nie mogą połączyć się z siecią PlayStation Network, a ich użytkownicy mają problemy z graniem nawet w trybie lokalnym. Budżetowanie działalności gospodarczej to jednodniowe szkolenie, które powinien przejść każdy finansista. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Jen-Hsun Huang, dyrektor generalny Nvidii, twierdzi, że obóz zielonych sprzedał już setki tysięcy kart graficznych, opartych na procesorze Fermi. Pytanie tylko - gdzie?

TEGW3000 - wygląd Nexusa One + interfejs iPhone'a


TEGW3000 to smartfon, zainspirowany nie tylko telefonem Google'a - Nexusem One, ale również interfejsem użytkownika systemu iPhone OS.

Excel - praca z arkuszem kalkulacyjnym (Kraków)


Zagadnienia omawiane na kursie Wprowadzenie Podstawowe wiadomości o programie Budowa głównego okna programu Operacje na skoroszytach (zeszytach) i arkuszach Wprowadzanie ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google płaci za błędy


Google zamierza wprowadzić nietypowy system wynagradzania za błędy bezpieczeństwa znalezione i zgłoszone przez użytkowników przeglądarki Chrome.

Polskie "zatoki" pirackie pod ostrzałem


Część już się poddała, ale większość twardo utrzymuje pozycje. 50 polskich serwisów udostępniających nielegalne kopie filmów oraz seriali otrzymało "jedyne i ostateczne ostrzeżenia" o tym, że jeżeli nie usuną wszystkich takich plików ze swoich serwerów, albo nie podpiszą umów licencjnych, to grożą im "konsekwencje".

E-booki w abonamencie


Ruszyło pierwsze w Polsce wydawnictwo ebooków, które będzie oferować książki wyłącznie w abonamencie.

Firefox 3.6 w wersji beta do pobrania


Po lekkim opóźnieniu, wywołanym premierą Windows 7, Mozilla wydaje pierwszą wersję beta swojej najnowszej przeglądarki o nazwie kodowej Namoroka. Co nowego?

PlayStation 3 (na razie) bez filmów 3D


Wbrew dotychczasowym oczekiwaniom, najbliższa aktualizacja systemu w PlayStation 3 nie wprowadzi obsługi filmów Blu-ray 3D, a tylko trójwymiarowych gier komputerowych.

Kurs języka niemieckiego (Nowa Ruda)


...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lepsze napędy optyczne dzięki podmorskim żyjątkom?


Lepsze napędy optyczne dzięki żyjątkom z Wielkiej Rafy Kolorowej? To całkiem możliwe. Naukowcy chcą wykorzystać "technologię" oczu ustonogich do produkcji urządzeń optycznych.

Antykradzieżowy alarm Bluetooth


BlueWatchDog wyróżnia się tym, iż po oddaleniu od właściciela nie tylko wydaje głośny i piskliwy dźwięk o natężeniu 109 decybeli, ale także poprzez łącze Bluetooth uruchamia alarm w komórce.

Programowanie w języku Python (Kraków)


Kurs poświęcony jest tworzeniu oprogramowania w języku Python. Omawiane są zagadnienia dotyczące biblioteki standardowej, internacjonalizacji kodu, przetwarzania dokumentów XML, tworzenia ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Konsola Sony PSP Go "sama się rozbiera"


Ta metoda filmowania chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Serwis TechStore przygotował bardzo ciekawy film przedstawiający proces rozpakowywania oraz rozkładania na czynniki pierwszej samej, przenośnej konsoli Sony PSP Go. Najciekawsze jest to, że cały materiał trwa trochę ponad półtorej minuty.

Oto tablet z nową generacją układu NVIDIA Tegra


NVIDIA po raz pierwszy zaprezentowała referencyjny projekt tabletu, opartego na nowej generacji układzie Tegra 2. Urządzenie pracuje oczywiście pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android.

Problemy z porozumieniem ACTA


Wyciek dokumentów i protokołów dotyczących porozumienia ACTA wskazuje, że mimo nacisku na jak najszybsze sfinalizowanie sprawy, poszczególne państwa wciąż nie mogą się dogadać w elementarnych kwestiach.

Największa maszyna świata


Gigantyczny Zderzacz Hadronów dostarcza gigantycznych ilości danych. Być może uda się dzięki niemu znaleźć odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące powstania wszechświata.Produktem ubocznym eksperymentu może być kolejna generacja Internetu.

PR w instytucji publicznej i samorządowej (Warszawa)


1. Rola PR i promocji w nowocześnie zarządzanej instytucji. Podstawowe cele skutecznego Public Relations w instytucji macierzystej i jej oddziałach. 2. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Touch Pack dla Windows 7 wkrótce gotowy do pobrania


Zestaw aplikacji, który promuje funkcję sterowania dotykiem w Windows 7 będzie dostępny do pobrania dla wszystkich. Dotychczas był on dostępny tylko dla partnerów OEM.

Wyszukiwarka Bing w wersji świątecznej


Idą Święta. Z tej okazji Microsoft chce, byśmy do zakupów używali wyszukiwarki Bing. Tę ideę promuje nowym spotem reklamowym.

Cyber-gangi z Europy Wschodniej okradają USA


Gangi przestępców komputerowych z Europy Wschodniej coraz częściej okradają drobne i średnie przedsiębiorstwa w USA - podał we wtorek "Washington Post".

Dwprocesorowa karta graficzna z obsługą ośmiu monitorów


Firma VIA Technologies zapowiedziała dziś, że na przyszłotygodniowych targach DSE (Digital Signage Expo) 2010 zaprezentuje między innymi nową, dwuprocesorową kartę graficzną - S3 Chrome 5400E x2. Nowość ma być przeznaczona dla odbiorców profesjonalnych, wymagających obsługi wielu monitorów - w tym przypadku nawet do ośmiu.

Galaxy GeForce GTX 470,z dedykowanym procesorem fizyki


Dwie generacje GPU na jednej karcie. Na targach Computex 2010, firma Galaxy prezentuje między innymi nową, dwuprocesorową kartę graficzną. W tym przypadku nie zastosowano jednak metody prostego połączenia mocy obliczeniowych obu GPU, a raczej podzielono ich zadania. Jeden pełni rolę GPU, a drugi PPU (procesora fizyki).

Kurs rachunkowości "budżetowej" I stopnia (Poznań)


PROGRAM: 1. Zasady gospodarki finansowej wynikające z ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości oraz klasyfikacji budżetowej. 2. Rodzaje jednostek budżetowych - ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

DWA-131 - karta sieciowa N wielkości paznokcia


Dzięki niewielkim rozmiarom i instalacji przez gniazdo USB użytkowanie nowej karty ma być bardzo wygodne.

Motorola Quench z Motoblur dostępny od marca


Motorola też pojawiła się w Barcelonie (na MWC 2010). W trakcie imprezy firma prezentowała między innymi smartfon o nazwie Quench, oparty na Motoblur. Nowość ma wymiary 117 x 60 x 12 mm i waży 130 gramów.

Excel w finansach -warsztaty komputerowe (Wrocław)


1. MS Excel podstawy dobrego działania 2. Opanowanie zasad budowania dobrego arkusza 3. Zaawansowane techniki projektowania arkuszy 4. Zarządzanie, przetwarzanie i prezentacja ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli jesteś z Łodzi i szukasz pomocy psychologa, zapraszam do mojego gabinetu. Jako psycholog Łódź pracuję w pobliskim szpitalu, ale także przyjmuję moich pacjentów w gabinecie prywatnym. Masz pewność, że zajmie się tobą psycholog Łódź posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog Łódź.