Electrolux bliski wykupienia Daewoo Electronics za 400 mln dol.


Agora podpisała umowę licencyjną ze studiami CD Projekt i CD Projekt RED, na mocy której zostanie wydawcą superprodukcji Wiedźmin 2.

Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie


Kiedy oddajesz obcej osobie klucz do swojego mieszkania, zwłaszcza umeblowanego i wyposażonego, sporo ryzykujesz. Są jednak sposoby, które pozwalają to ryzyko ograniczyć

Energetyka


Tusk: Niektóre związki to biznesowe holdingi


- Spokojnie, bez zacietrzewienia, ale przeprowadzimy zmiany w ustawie o związkach zawodowych - mówi premier. Chce ograniczyć liczbę związków działających w jednym zakładzie. Ma poparcie największych central związkowych.

Zagraniczne tiry będą ściślej kontrolowane


Komisja Transportu Izby Gmin opowiedziała się za ściślejszą kontrolą techniczną zagranicznych tirów w brytyjskich portach i prewencyjnym niedopuszczaniem ich do ruchu, jeśli nie spełniają standardów. Raport komisji, ...

Zakopane zapłaci za hazard? Izba Celna wszczyna postępowanie


Izba Celna wszczęła wczoraj postępowanie w sprawie nielegalnego reklamowania hazardu podczas zawodów Pucharu Świata. Zakopane może zapłacić ponad milion złotych kary i stracić na imprezie.

RN Mostostalu Warszawa pozytywnie zaopiniowała propozycję 1,4 zł dywidendy na akcję


BRE Bank miał 115,42 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2010 roku wobec 77,22 mln zł zysku rok wcześniej, podał bank w raporcie.

Putin namawia Katar do wzmocnienia gazowego kartelu


Polski wymiar sprawiedliwości domaga się ekstradycji Polaka mieszkającego w Chicago, który 15 lat temu zbiegł z kraju, po tym jak będąc pod wpływem alkoholu spowodował wypadek.

Wartości jednostek funduszy emerytalnych - 10.05.2010


Nie jest prostytutką, ale jej obowiązki wychodzą poza zakres usług świadczonych przez kelnerki. Dama do towarzystwa - też nie...

Imprezy firmowe w opinii pracowników


Aż 70 proc. pracowników ceni dobre relacje z kolegami z pracy, wynika z badań Show Service Events Marketing. Jako najlepszy sposób ich budowania, ankietowani wskazują imprezy firmowe.

Wygrajmy razem euro! Konkurs dla samorządów oraz MSP


Rusza konkurs dla samorządów oraz małych i średnich przedsiębiorstw na najlepszy pomysł inwestycji ubiegającej się o unijną dotację.

Qumak-Sekom ma backlog o wartości 186 mln zł


PKN Orlen podnosi od wtorku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 2 zł, a benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 3 zł i obniża hurtowe ceny oleju napędowego o 4 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

UOKiK ostrzega przed niebezpieczeństwami w internecie


Wprawdzie małe jest piękne, ale powszechnie wiadomo przecież, że duży może więcej.

GPW optymistycznie zakończyła notowania w piątek


Czy to efekt tajemniczego huraganu albo wstrząsu sejsmicznego? Dopiero co otwarty most pod Wołgogradem nagle zaczął falować na wysokość 1 metra i wczoraj został pospiesznie zamknięty.

Gino Rossi miało 0,18 mln zł zysku netto w I kw. 2010 r., wobec straty przed rokiem


Do końca wakacji w każdy czwartek policjanci z Będzina (Śląskie), łapiący kierowców na lżejszych przewinieniach drogowych, będą im proponować zamiast mandatu krótki instruktaż z udzielania pierwszej pomocy.

GPW: notowania WIG spadły o 2,9%


Do sześciu razy sztuka. Mowa oczywiście o jednej z najdłuższych i najbardziej dynamicznych serii wzrostowych sesji z rzędu w trwającej od połowy lutego tendencji wzrostowej. Siódmego razu nie było, bo indeksy zgodnie z tytułem, do nieba nie rosną.

MPEC w Olsztynie chce stworzyć kombinat energetyczny


Olsztyński MPEC przygotowuje się realizacji projektu budowy nowego źródła ciepła nazwanego roboczo Kombinatem Energetycznym. Warunkiem powodzenia przedsięwzięcia jest jednak pozyskanie strategicznego partnera biznesowego, który byłby zainteresowany udziałem finansowym w przedsięwzięciu budowy Kombinatu.

Ropa powyżej 81 dolarów za baryłkę


Na giełdzie w Nowym Jorku ropa naftowa jest wyceniana powyżej 81 USD za baryłkę . Baryłka lekkiej słodkiej ropy West Texas Intermediate, w dostawach na kwiecień, zniżkuje rano czasu europejskiego na giełdzie paliw NYMEX o 1 centa do 81,59 USD.

B. minister gospodarki Piotr Woźniak szefem rady nowej agencji UE


Po wypadku na torach, po prawie trzech godzinach przywrócono ruch pociągów na trasie Warszawa - Gdańsk. W niedzielę wieczorem pod pociąg wpadł 49-letni mężczyzna. Zginął na miejscu.

Kraje zapowiadają cięcia. Ucierpią urzędnicy i emeryci


Hiszpania, Portugalia i Rumunia zapowiadają gwałtowne cięcia budżetowe, żeby powstrzymać groźbę greckiego scenariusza

Wskaźnik PMI Polski nie zmienił się i wyniósł 52,4 pkt w grudniu


Indeks PMI, określający koniunkturę w sektorze przemysłowym strefy euro, przygotowywany przez Markit Economics, wyniósł w grudniu 2009 roku 51,6 pkt wobec 51,2 pkt na koniec listopada - podano w poniedziałek w końcowych wyliczeniach.

Czy Islandia odda Brytyjczykom i Holendrom 4 mld euro długu?


W sobotę w Islandii wielki dzień. Ludzie w referendum mają zdecydować, czy ich kraj powinien oddać pieniądze, które Brytyjczycy i Holendrzy stracili po upadku islandzkich banków jesienią 2008 r. Blisko 4 mld euro to dla liczącej 317 tys. mieszkańców Islandii ogromna suma.

Prezydent Litwy: Polska rozmawia z Rosją o sprzedaży rafinerii w Możejkach


Polska rozmawia z Rosją o sprzedaży rafinerii Orlenu w Możejkach - powiedziała prezydent Litwy Dalia Grybauskaite, powołując się na premier Rosji Władimira Putina.

Tajemnice zawodowe doradców podatkowych będą mogły być chronione


Tajemnice zawodowe doradców podatkowych będą mogły być chronione tak samo jak tajemnice radców prawnych czy adwokatów - zakłada rządowy projekt nowelizacji ustawy o doradztwie podatkowym, którego drugie czytanie odbyło się w środę w Sejmie.

Podstawy prawne kontroli obrotu z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym


...

znalezionych: 24074, strona 1 z 963
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli jesteś z Łodzi i szukasz pomocy psychologa, zapraszam do mojego gabinetu. Jako psycholog Łódź pracuję w pobliskim szpitalu, ale także przyjmuję moich pacjentów w gabinecie prywatnym. Masz pewność, że zajmie się tobą psycholog Łódź posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog Łódź.